RESULTATS CAP DE SETMANA
02 al 03 de FEBRER de 2019


RESULTATS
             
Prova Categ. M/F Atleta
Any
Marca Vent Notes  
Control social proves combinades hivern Sant Celoni 03/02/2019
Pes 4Kg Sub 16 M Lopez Oller, Pau
2004
8.43 Hetxatlo
Pes 4Kg Sub 16 M Casals Anglada, Marti
2005
7.77 Hetxatlo
Pes 4Kg Sub 16 M Trujillo Garcia, Roc
2004
7.57 Hetxatlo
Pes 4Kg Sub 16 M Coris Cobos, David
2005
7.36 Hetxatlo
Pes 4Kg Sub 16 M Cullell Martinez, Alain
2005
6.76 Hetxatlo
Pes 4Kg Sub 16 M Jubany Anglada, Roc
2005
6.59 Hetxatlo
AlÁada Sub 16 M Coris Cobos, David
2005
1.58 Hetxatlo
AlÁada Sub 16 M Casals Anglada, Marti
2005
1.40 Hetxatlo
AlÁada Sub 16 M Cullell Martinez, Alain
2005
1.40 Hetxatlo
AlÁada Sub 16 M Lopez Oller, Pau
2004
1.40 Hetxatlo
AlÁada Sub 16 M Jubany Anglada, Roc
2005
1.34 Hetxatlo
AlÁada Sub 16 M Trujillo Garcia, Roc
2004
1.28 Hetxatlo
AlÁada Sub 16 M Coris Cobos, David
2005
5.16 +1,0 Hetxatlo
AlÁada Sub 16 M Lopez Oller, Pau
2004
4.62 -0,2 Hetxatlo
AlÁada Sub 16 M Casals Anglada, Marti
2005
4.61 +0,7 Hetxatlo
AlÁada Sub 16 M Cullell Martinez, Alain
2005
4.85 +0,4 Hetxatlo
AlÁada Sub 16 M Jubany Anglada, Roc
2005
4.53 +1,0 Hetxatlo
AlÁada Sub 16 M Trujillo Garcia, Roc
2004
4.01 +0,5 Hetxatlo
60 m.ll. Sub 16 M Coris Cobos, David
2005
7.4 +1,2 Hetxatlo
60 m.ll. Sub 16 M Lopez Oller, Pau
2004
7.9 +0,2 Hetxatlo
60 m.ll. Sub 16 M Casals Anglada, Marti
2005
8.1 +1,0 Hetxatlo
60 m.ll. Sub 16 M Cullell Martinez, Alain
2005
8.6 +1,0 Hetxatlo
60 m.ll. Sub 16 M Jubany Anglada, Roc
2005
8.4 +1,2 Hetxatlo
60 m.ll. Sub 16 M Trujillo Garcia, Roc
2004
9.2 +1,0 Hetxatlo
60 mt (0,91m) Sub 16 M Coris Cobos, David
2005
9.6 +0,5 Hetxatlo
60 mt (0,91m) Sub 16 M Lopez Oller, Pau
2004
12.8 +0,2 Hetxatlo
60 mt (0,91m) Sub 16 M Cullell Martinez, Alain
2005
12.4 +0,2 Hetxatlo
60 mt (0,91m) Sub 16 M Casals Anglada, Marti
2005
11.7 +0,2 Hetxatlo
60 mt (0,91m) Sub 16 M Jubany Anglada, Roc
2005
12.0 +0,2 Hetxatlo
60 mt (0,91m) Sub 16 M Trujillo Garcia, Roc
2004
13.4 +,05 Hetxatlo
1.000 m.ll. Sub 16 M Coris Cobos, David
2005
3:25.2 Hetxatlo
1.000 m.ll. Sub 16 M Lopez Oller, Pau
2004
3:21.4 Hetxatlo
1.000 m.ll. Sub 16 M Cullell Martinez, Alain
2005
3:18.0 Hetxatlo
1.000 m.ll. Sub 16 M Casals Anglada, Marti
2005
3:48.6 Hetxatlo
1.000 m.ll. Sub 16 M Jubany Anglada, Roc
2005
3:36.5 Hetxatlo
1.000 m.ll. Sub 16 M Trujillo Garcia, Roc
2004
4:17.4 Hetxatlo
Hexatlo CM(PC) Sub 16 M Coris Cobos, David
2005
2869p RCLUB SUB16
Hexatlo CM(PC) Sub 16 M Lopez Oller, Pau
2004
2126p
Hexatlo CM(PC) Sub 16 M Cullell Martinez, Alain
2005
1957p
Hexatlo CM(PC) Sub 16 M Casals Anglada, Marti
2005
1947p
Hexatlo CM(PC) Sub 16 M Jubany Anglada, Roc
2005
1791p
Hexatlo CM(PC) Sub 16 M Trujillo Garcia, Roc
2004
1178p
60 mt (0,76m) Sub 16 F Planesas Mir, Mireia
2005
11.4 Pentatlo
60 mt (0,76m) Sub 16 F Marchante Fernandez, Nuria
2005
10.9 Pentatlo
60 mt (0,76m) Sub 16 F Mollevi Fernandez, Julia
2005
12.3 Pentatlo
60 mt (0,76m) Sub 16 F Asensio LÛpez, Eva
2005
12.5 Pentatlo
AlÁada Sub 16 F Planesas Mir, Mireia
2005
1.40 Pentatlo
AlÁada Sub 16 F Marchante Fernandez, Nuria
2005
1.28 Pentatlo
AlÁada Sub 16 F Mollevi Fernandez, Julia
2005
1.10 Pentatlo
AlÁada Sub 16 F Asensio LÛpez, Eva
2005
1.04 Pentatlo
Pes 3Kg Sub 16 F Planesas Mir, Mireia
2005
7.12 Pentatlo
Pes 3Kg Sub 16 F Marchante Fernandez, Nuria
2005
6.73 Pentatlo
Pes 3Kg Sub 16 F Mollevi Fernandez, Julia
2005
4.86 Pentatlo
Pes 3Kg Sub 16 F Asensio LÛpez, Eva
2005
4.50 Pentatlo
Llargada Sub 16 F Planesas Mir, Mireia
2005
4.29 Pentatlo
Llargada Sub 16 F Marchante Fernandez, Nuria
2005
4.12 Pentatlo
Llargada Sub 16 F Mollevi Fernandez, Julia
2005
3.60 Pentatlo
Llargada Sub 16 F Asensio LÛpez, Eva
2005
3.58 Pentatlo
600 m.ll. Sub 16 F Planesas Mir, Mireia
2005
1:46.0 Pentatlo
600 m.ll. Sub 16 F Marchante Fernandez, Nuria
2005
2:00.3 Pentatlo
600 m.ll. Sub 16 F Mollevi Fernandez, Julia
2005
2:18.9 Pentatlo
600 m.ll. Sub 16 F Asensio LÛpez, Eva
2005
2:28.7 Pentatlo
Pentatlo PC Sub 16 F Sub 16 F Planesas Mir, Mireia
2005
2396p RCLUB SUB16
Pentatlo PC Sub 16 F Sub 16 F Marchante Fernandez, Nuria
2005
2088p
Pentatlo PC Sub 16 F Sub 16 F Mollevi Fernandez, Julia
2005
1295p
Pentatlo PC Sub 16 F Sub 16 F Asensio LÛpez, Eva
2005
1115p

RESULTATS
             
Prova Categ. M/F Atleta
Any
Marca Vent Notes  
Control Sub 20-Sub 18 pista coberta 4a jornada Sabadell 03/02/2019
60 m.ll. Sub 18 M Casals Anglada, Pol
2003
7.31
60 m.ll. Sub 18 M Crespo Lopez, Angel
2002
7.54
60 m.ll. Sub 18 M Lombarte Sanchez, MarÁal
2002
8.14
60 m.ll. Sub 18 M Gomez Altes, Claudi
2003
8.01
60 m.ll. Sub 20 F Barri Paytuvi, Aina
2001
8.02
60 m.ll. Sub 18 F Mollevi Fernandez, Claudia
2003
8.23
60 m.ll. Sub 18 F Marchante Fernandez, Marta
2003
8.89
400 m.ll. Sub 18 M Casals Anglada, Pol
2003
53.14
400 m.ll. Sub 18 M Manzanares Blanquez, Alex
2003
54.47
400 m.ll. Sub 18 F Marchante Fernandez, Marta
2003
1:08.43
1.500 m.ll. Sub 18 M Pons Miro, Bernat
2003
4:42.00
60 mt (0,91m) Sub 18 M Crespo Lopez, Angel
2002
9.50 RCLUB SUB18

RESULTATS
             
Prova Categ. M/F Atleta
Any
Marca Vent Notes  
Control Absolut Pista Coberta 6a Sabadell 03/02/2019
60 m.ll. Sub 18 M Alcayde Martinez, Lluc
2002
7.71
Llargada Sub 18 M Alcayde Martinez, Lluc
2002
5.48
60 m.ll. Sub 20 F Barri Paytuvi, Aina
2001
8.04
60 m.ll. Sub 20 F Barri Paytuvi, Aina
2001
8.07
Llargada Sub 18 F Mollevi Fernandez, Claudia
2003
5.21

RESULTATS
             
Prova Categ. M/F Atleta
Any
Marca Vent Notes  
40e Cros Ciutat de Vic-Campionat de Catalunya de Cros Vic 03/01/2019
Sub 16 Femeni 3250 F Planesas Mir, Mireia
2005
13:21 12
Sub 16 Masculi 4400 M Acacio Rojo, Eloi
2004
17:59 81
Sub 18 Femeni 4400 F Jordan Roura, Claudia
2003
17:56 12
Sub 12 Masculi 1950 M Navarro Gonzalez, Angel
2009
8:53 116
Sub 12 Femeni 1950 F Mata Anguita, Laia
2010
9:36 118